Ogłoszenia: 2 Nd zwykła – 18.01.2015
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. „Jezus rzekł do Samarytanki: Daj mi pić” – ten cytat z Ewangelii będziemy rozważać w dniach od 18 do 25 stycznia.
2. Dziś gościmy ks. Proboszcza Jerzego Daneckiego i ofiarą na tacę wspieramy budowę świątyni w Wólce Mińskiej. Pod chórem zbiórka na seminarium i stypendia kleryckie.
3. Dziś również Dzień migranta i uchodźcy. To zachęta do podjęcia ewangelizacji i niesienia pomocy migrantom w zachowaniu mocnej wiary.
4. Dziś o godz. 19.00, w Auli Jana Pawła II, pani dr Barbara Fedyszak-Radziejowska wygłosi wykład nt. :”Państwo, demokracja i tożamość narodowa Polaków po 25 latach wolności”. Zapraszamy.
5. W środę Dzień Babci, a w czwartek Dzień Dziadka.
6. W sobotę 24 stycznia wspomnienie św. Franciszka Salezego – patrona pracowników mediów. Otoczmy modlitwą dziennikarzy.
7. Pełni wdzięczności za nieoceniony dar, jakim jest Droga Neokatechumenalna w naszym życiu i Kościele oraz za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy przez 30 lat Drogi w naszej parafii, zapraszamy na uroczystą Liturgię Eucharystyczną w sobotę 24 stycznia o 19.30. W uroczystej Liturgii będzie uczestniczyć założyciel Drogi w Zielonce ks. prał. Kazimierz Kalinowski, księża, którzy posługiwali wspólnotom oraz ci, którzy byli niegdyś na Drodze.
8. W czwartek 22 stycznia o 18.00 koncert kolęd w Domu Opieki Społecznej przy ul. Poniatowskiego 29 w wykonaniu Chóru im. Józefa Gromali.
9. W piątek dnia 23 stycznia będzie odprawiona Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio o godz. 18.00 następnie uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach. Po Mszy św. spotkanie formacyjne Grupy Modlitwy Ojca Pio w domu katechetycznym.
10. Można zgłaszać potrzebę wizyty duszpasterskiej tam, gdzie z różnych powodów nie dotarliśmy.
11. Za tydzień przed kościołem zbiórka na budowę kościoła w Łazach. Będziemy gościć ks. Ryszarda Burgła.
12. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.