Plan nawiedzenia Figury św. Michała Archanioła

DZIEŃ PIERWSZY – PONIEDZIAŁEK 17 listopada 2014

17.15 Nabożeństwo oczekiwania na Rynku Miasta i procesja do kościoła parafialnego.

18.00 – Uroczyste powitanie figury św. Michała Archanioła (dzieci, dorośli, proboszcz), Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia.

19.30 – Osobista modlitwa do św. Michała Archanioła.

20.30 Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.

21.00Apel Jasnogórski i Msza Św. z homilią.

22.00-24.00 Adoracja prowadzona przez grupy parafialne (młodzież, Kościół Domowy)

DZIEŃ DRUGI – WTOREK 18 listopada 2014

6.30 Msza Św. bez homilii

7.00 Msza Św. bez homilii

7.30 Msza Św. z homilią.

10.00 Msza Św. z nauką, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, sakrament namaszczenia chorych (po homilii), błogosławieństwo osób starszych, samotnych i chorych (po Komunii Św.) (Po Mszy Św. możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Michała Archanioła).

12.00-15.00 – indywidualna modlitwa przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła.

12.00-13.00 – modlitwa za dzieci i młodzież z prośbą o uchronienie ich od zła, zgorszenia i zepsucia – różaniec i modlitwy przez wstawiennictwo św. Michała;

13.00-14.00 – modlitwa w intencji osób wątpiących, poszukujących sensu życia i wiary; 14.00-15.00 – modlitwa za małżeństwa, szczególnie te, które zagrożone są rozpadem i rozbiciem.

15.00 – Modlitwy za zmarłych i procesja z Figurą św. Michała Archanioła na cmentarzu parafialnym.

17.30 Różaniec w intencji osób opętanych, zniewolonych, trwających w grzechach ciężkich i nałogach.

18.00 Msza Św. i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za wstawiennictwem św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem. (Po Mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Michała Archanioła).

20.00 Msza św. Trydencka (Po Mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Michała Archanioła).

21.00Apel Jasnogórski i możliwość osobistej modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła.

DZIEŃ TRZECI – ŚRODA 19 listopada 2014

6.30 Msza Św. parafialna bez homilii

7.00 Msza Św. parafialna bez homilii

7.30 Msza Św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi. (Po Mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Michała Archanioła).

8.40Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.

10.00 –Spotkanie dla dzieci ze szkoły podstawowej i zawierzenie dzieci św. Michałowi Archaniołowi

11.00-15.00 – modlitwa osobista

15.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia w kościele, przejście z Figurą do kościoła dolnego, Koronka do dziewięciu chórów anielskich i Akt poświęcenia św. Michałowi Archaniołowi. Po zakończeniu modlitwy film o sanktuarium i objawieniach św. Michała Archanioła na Gargano „Między wiarą a kulturą” – kościół dolny.

17.30 – Różaniec w intencji całej parafii z prośbą o opiekę Matki Bożej i św. Michała Archanioła.

18.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi, pożegnanie figury i zakończenie nawiedzenia. (Po Mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Michała Archanioła).