Ogłoszenia: 26 Niedziela zwykła – 28.9.2014
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś spotkanie rodziców i dzieci komunijnych po Mszy o 13.00.
O 16.00 w dolnym kościele film „Łaska i miłosierdzie”
Dziś po Mszy Świętej o 11.30 s. Małgorzata zaprasza na spotkanie rodziców z Apostolatu Maryjnego Dzieci w salce obok auli JP II.
2. Jutro Uroczystość Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
O 18.30 zebranie parafialnej Rady Duszpasterskiej w Domu św. Józefa.
O 20.00 konferencja dla narzeczonych.
3. W środę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Matka Boża w licznych objawieniach XX wieku prosi o odmawianie Różańca. W naszym kościele zapraszamy na Różaniec o 8.00 i 17.15. Przyjmujemy zgłoszenia do Kół Różańcowych.
4. W październiku zapraszamy do Nieustającego Różańca w int. uproszenia łaski pokoju dla całego świata. W koszykach przygotowane są kartki z wyznaczonymi godzinami i tajemnicami. W ten sposób w naszej parafii zostaną odmówione nieustannie 744 Różańce. Zachęcamy do odmawiania Różańca w rodzinach.
5. W czwartek wspomnienie naszych Aniołów Stróżów. Całodzienna Adoracja Najśw. Sakramentu. O 17.00 Godzina Święta.
6. W I piątek okazja do spowiedzi od 6.30 i od 15.30. Msze Św. o 6.30, 7.00, 16.30, 18.00, (19.30 Msza łacińska) i 21.00. Adoracja nocna.
7. W I sobotę wspomnienie św. Franciszka. Nabożeństwo do Niep. Serca Maryi o 6.15 i 7.30. Różaniec Fatimski o 8.00. chorych ks. Proboszcz odwiedzi w piątek, a księża wikariusze w sobotę.
8. Biblioteka parafialna w tym tygodniu – od środy do soboty włącznie – będzie czynna codziennie: pół godziny przed różańcem oraz pół godziny po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy do korzystania z naszego księgozbioru oraz bardzo prosimy o zwrot wypożyczonych książek.
Przygotowujemy też cykl spotkań pt. Litania Narodu Polskiego; będą prezentowani polscy Święci i Błogosławieni w połączeniu z fragmentami polskich tekstów literackich. Spotkania planowane są w każdy 2. i 4. piątek miesiąca ( od 10 października b.r.) po Mszy św. wieczornej.
9. Za tydzień adoracja i procesja z Najśw. Sakramentem po Mszy o 10.00. Zebranie Kościelnej Służby Porządkowej o 11.30. Przed kościołem zbiórka na Radio Maryja.
10. W kiosku mamy jeszcze jubileuszową książkę „Dzieje parafii MB Częstochowskiej w Zielonce” oraz wiele nowych pozycji.
11. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.