Ogłoszenia: 25 Niedziela zwykła – 21.09.2014
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwie pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości. Przed kościołem odbywa się promocja TV Trwam, Radia Maryja i prasy katolickiej.
Dziś gościmy ks. Grzegorza Drausa ze Lwowa. Po Mszy Św. zbiórka na budowę nowej świątyni we Lwowie.
Po Mszy Św. o 13.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich w Auli JPII.
2. Pod chórem zbiórka na Seminarium i stypendia kleryckie.
3. Dziś o 12.30 konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
4. Dziś o godz. 16.00 w sali widowiskowej OKiS odbędzie się projekcja dwóch filmów dokumentalnych Aliny Czerniakowskiej: „Musieli zwyciężyć” oraz „Ułani, Ułani”.
5. Jutro rozpoczynamy nowy cykl nauk przedślubnych. Dziesięć konferencji w każdy poniedziałek o godz. 20.00.
6. We wtorek 23 wspomnienie liturgiczne Św. Ojca Pio. O godz. 18.00 Msza Święta w intencji Ojca Świętego Franciszka, Ojczyzny, naszej parafii oraz w intencjach wspólnoty Ojca Pio. Po Mszy Świętej uszanowanie Św. Ojca Pio w Jego relikwiach.
7. Zapraszamy do włączenia się w działalność grup i ruchów duszpasterskich. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do parafian nowoprzybyłych.
8. Ks. Bartosz zaprasza młodzież studiującą i pracującą do duszpasterstwa prowadzonego wg zasad klasycznej duchowości katolickiej. Zainteresowani są proszeni o kontakt z ks. Bartoszem.
9. W czwartek o 17.00 zebranie dekanalne w par. Zesłania Ducha Św. w Ząbkach. Po południu kancelaria będzie nieczynna.
10. Od środy w naszej parafii będzie mieszkał i pracował ks. Piotr Majewski, kapłan diecezji ełckiej. Ks. Piotr będzie studiował na UKSW teologię fundamentalną.
11. W najbliższą sobotę 27 września, kontynuując tradycję sobotnich pielgrzymek zapoczątkowaną przez ks. Tomasza, odbędzie się pielgrzymka autokarowa do sanktuarium w Oborach. Zgłoszenia u ks. Bartosza.
12. Za tydzień, 28 września, po Mszy o 13.00 spotkanie rodziców i dzieci komunijnych. Poświęcenie różańców.
13. Po przerwie wakacyjnej kino parafialne wznawia projekcje filmowe. Zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na film pt. „Łaska i Miłosierdzie”.
14. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.