Ogłoszenia: 23 Niedziela zwykła – 7.9.2014
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś na Jasnej Górze ogólnopolskie Dożynki. Także w naszej parafii o 10.00 nabożeństwo dziękczynne za tegoroczne plony. Przynosimy w darze owoce pracy na działkach i ogrodach, w piekarniach, w placówkach przetwarzających żywność i w sklepach, które nas w nią zaopatrują.
Po Mszy Św. adoracja i procesja z Najśw. Sakramentem.
Prze kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
2. Dziś o 19.00 w Auli JPII spotkanie z posłem do Parlamentu Europejskiego panem Markiem Jurkiem.
3. Jutro święto Narodzenia NMP.
4. W czwartek od 8.00 adoracja Najśw. Sakramentu. O 18.00 Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie odprawi egzorcysta ks. Marcin Hołuj.
5. W przyszłą niedzielę 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Dzień modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Taca na Seminarium duchowne. Przed kościołem zbiórka na podręczniki i przybory szkolne dla dzieci z rodzin niezamożnych.
6. W związku ze świętem Podwyższenia Krzyża prosimy o odnowienie i ozdobienie przydrożnych krzyży.
7. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.