6.07.2014 r. (14 niedziela zwykła)

1.    Dziś I-sza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja.
O 11.30 zebranie Kościelnej Służby Porządkowej w Domu katechetycznym.
Msza św. wieczorna o 19.00, nie ma Mszy św. o 13.00. W dni powszednie Msze o 7.00 i 18.00.

2.    Koło Radia Maryja zaprasza na Mszę św. jutro o 18.00 w intencji ojca św. naszej Ojczyzny, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych, naszej parafii, członków Koła oraz osób wspomagających Radio swoją modlitwą i ofiarami. Po Mszy spotkanie formacyjne w Domu Katechetycznym. Zapraszamy chętnych do wyjazdu na Jasna Górę 13 lipca (niedziela). Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

3.    W piątek 11 lipca Święto św. Benedykta, Patrona Europy.
W Kobyłce  w tym dniu o 18.00 Msza św. w 25 rocznicę śmierci ks. Sylwestra Zycha.

4.    Módlmy się za dzieci i młodzież przebywających na wakacjach. Pamiętajmy o Mszy św. podczas wakacyjnych wyjazdów.

5.    Zdarzyło się, że ktoś ukradł torebkę z portfelem pozostawiona w ławce na czas Komunii św. Nie zostawiajmy swoich rzeczy bez opieki.

6.    Ks. Marcin nie przyjmuje w okresie wakacyjnym.

7.    Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, Ecclesia.