Ogłoszenia: 12 Niedziela zwykła – 22.06.2014
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś gościmy JE Ks. Bpa Marka Solarczyka (biskupa pomocniczego naszej diecezji), który przybywa, aby dokonać wizytacji kanonicznej naszej parafii.
O 13.00 Ks. Biskup udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży ze szkół średnich.
O 16.00 na cmentarzu przy kaplicy modlitwa za zmarłych. Zapraszamy.
O 18.00 poświęcenie Pomnika dziecka utraconego.
O 19.00 nabożeństwo czerwcowe z procesją, którą poprowadzi Ks. Biskup.
2. Jutro Dzień Ojca. Zapraszamy rodziny do modlitwy za ojców.
Juro w Kobyłce Msza Św. z okazji 3 rocznicy ogłoszenia kościoła Św. Trójcy bazyliką. Msza Św. o 18.00 będzie transmitowana przez TV Trwam. Z Kobyłki będą prowadzone Rozmowy Niedokończone.
Jutro na Zamku Królewskim o 18.00 otwarcie wystawy medali wykonanych przez artystów na temat św. Jana Pawła II „Mój Jan Paweł II”. Bliższe informacje w zakrystii.
3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych oraz procesjach eucharystycznych do piątku włącznie.
4. Dziękujemy za dekorację domów, liczny udział w procesji Bożego Ciała, a szczególnie za trud budowy ołtarzy: wspólnotom Neokatechumenalnym, harcerzom, pracownikom Urzędu Miasta, Kościelnej Służbie Porządkowej, służbie liturgicznej dziewcząt i chłopców, chórowi i pocztom sztandarowym.
5. We wtorek święto Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
6. W środę o 9.00 w katedrze św. Floriana uroczysta Msza Św. w int. Pasterza naszej diecezji Ks. Abpa Henryka Hosera SAC z okazji imienin, rocznicy święceń kapłańskich i rocznicy ingresu. Po Mszy poświęcenie kamienia węgielnego pod Dom Studenta.
7. Również w środę o 18.00 Msza Św. kończąca rok formacyjny bielanek, ministrantów i lektorów. Chłopcy, którzy chcieliby rozpocząć służbę przy ołtarzu, proszeni są o zgłoszenie się do x. Piotra.
8. W czwartek Msza Św. dodatkowa z okazji zakończenia roku szkolnego: o 16.00 dla kl. VI Szkół Podstawowych. Od 8.00 do 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu. Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii.
9. W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa – światowy Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. O godz. 8.00 Msza z okazji zakończenia roku szkolnego. Słowa wdzięczności kierujemy do rodziców, nauczycieli, katechetów. Dzieciom i młodzieży życzymy dużo radości ze spotkania z Bogiem i ludźmi w miejscach wypoczynku.
Nie bądźmy obojętni na problem uzależnienia młodego człowieka. W czasie wakacji szczególnym zagrożeniem może być działalność sekt.
10. W sobotę 28 czerwca Msza Św. o 7.30 dla uczestników obozu „Tygrysy”. Po Mszy wyjazd.
11. Również w sobotę w godz. 9.00 – 13.00 Biała Sobota w Szpitalu w Wołominie. Informacje na tablicy ogłoszeń.
12. Za tydzień Uroczystość Św.Św. Apostołów Piotra i Pawła. Polecamy w modlitwach papieża Franciszka i ks. Piotra – dzisiejszego solenizanta. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Po Mszy Św. o 13.00 odbędzie się promocja pierwszej obszernej monografii naszej parafii. Zapraszamy.
13. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, Droga i nowy numer Ecclesii.