Ogłoszenia: Zesłanie Ducha Świętego – 08.06.2014
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś o 13.00 Mszę Św. dziękczynną za 50 lat kapłaństwa odprawi Jubilat o. Alojzy Dłużniewski.
O 15.00 Msza dla chorych. Prosimy dzieci i wnuków o przywiezienie chorych do świątyni.
Przed kościołem zbiórka na potrzeby ubogich w naszej parafii.
Dzisiaj w ponad 100 warszawskich parafiach rusza akcja „Stop seksualizacji naszych dzieci”. Jest to inicjatywa rodziców. Zapraszamy na prezentację do dolnego kościoła po Mszy o 11.30 i o 19.00 do dolnego kościoła w parafii św. Jerzego przy ul. Paderewskiego.
2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza jutro na Mszę o 18.00 w int. Ojca Świętego Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych, członków Koła oraz osób wspierających Radio Maryja swoją ofiarą i modlitwą. Po Mszy i nabożeństwie czerwcowym odbędzie się spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.
3. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze Św. o 6.30, 7.00, 7.30, 9.00 i 18.00.
4. Dziś kończy się okres wielkanocny i rozpoczyna czas zwykły.
5. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dla księży jest ono zachętą, by wpatrywać się w Chrystusa Kapłana, a dla wiernych – by nieśli kapłanom duchowe wparcie. Jest to także zaproszenie do tego, by głębiej przeżywać Eucharystię.
O 18.00 Msza z modlitwą o uzdrowienie.
6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
7. W piątek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. w sobotę wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
Po Mszy wieczornej procesja fatimska.
O 19.00 w archikatedrze św. Jana Chrzciciela promocja nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii – dwóch z Zielonki – Bartosz Domagała i Dariusz Baran.
W sobotę 14 czerwca do chorych udadzą się x. Piotr i x. Bartosz.
8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Św. Po każdej Mszy poświęcenie pojazdów. Tego dnia fundacja kapucyńska przeprowadzi zbiórkę na pomoc bezdomnym.
9. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny.