Ogłoszenia: 6 Niedziela Wielkanocna – 26.05.2014
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś gościmy misjonarza – x. Adama Parszywka oraz wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu w Krakowie. Po Mszy można nabywać materiały misyjne i złożyć ofiarę na potrzeby misji.
O 15.45 na pl. Bł. Matki Teresy z Kalkuty kolejna katecheza – „Barabasz – wezwanie do nawrócenia”.
O 17.15 nabożeństwo majowe.
O 16.00 w dolnym kościele film „Powrót do domu”.
2. Jutro 26 maja – Dzień Matki – pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach.
3. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
4. W sobotę święto Nawiedzenia NMP. Światowy dzień bez papierosa.
5. W najbliższą niedzielę po Mszy o 10.00 adoracja Najśw. Sakramentu. O 11.30 zebranie Kościelnej Służby Porządkowej. Obchodzimy Dzień Dziękczynienia – duchowe wotum wdzięczności za niepodległość i wolność. Okazja do podziękowania tym wszystkim, od których otrzymujemy dobro. Przed kościołem zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Po każdej Mszy będzie można nabyć książki pana Mariusza Gołaszewskiego.
6. W przyszłą niedzielę Festiwal misyjny „Bóg mnie kocha”. O 13.00 Msza Św. koncelebrowana, której będzie przewodniczył redaktor tygodnika „Niedziela” x. inf. Ireneusz Skubiś. Msza będzie transmitowana przez TV Polonia na cały świat. Po Mszy koncert i spotkanie z misjonarzami.
7. S. Karola zaprasza mamy, które chciałyby przyprowadzić w uroczystość Bożego Ciała swoje córki do sypania kwiatów, na spotkanie 1 czerwca po Mszy św. o 10.00 lub po nabożeństwie czerwcowym we wspomnianym dniu, do salki na I piętrze Domu Katechetycznego.
8. 40-godzinne nabożeństwo odbędzie się 3,4 i 5 czerwca.
9. x. Piotr zaprasza na wyjazd wakacyjny do Okuninki w dniach od 29 czerwca do 11 lipca. Osoby, które już się zapisały prosimy o zgłoszenie się do x. Piotra.
10. W niedzielę 1 czerwca w Wołominie odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz poprzedzi Msza Św. o 13.00 w kościele MB Królowej Polski, a po marszu zapraszamy na piknik rodzinny.
11. Gimnazjum w Zielonce zaprasza na Wakacyjne Targi Pracy, Jarmark Europejski oraz Bieg po Nadzieję. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
12. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.
13. Dziś wybory do Parlamentu Europejskiego. Udział w wyborach to znak naszej odpowiedzialności za wspólnotę narodów Unii Europejskiej. Jeśli dziś wybierzemy ludzi prawych i świętych, to oni wraz z podobnymi sobie będą troszczyć się o nasze zdrowie i życie. Jeśli wybierzemy ludzi zdeprawowanych, którzy są za zabijaniem, eutanazją, to tylko obciążymy swoje sumienie złem, które oni popełnią. Dlatego udział w wyborach jest zaszczytem i obowiązkiem każdego, komu leży na sercu dobro naszej Ojczyzny.