Ogłoszenia: Niedziela Zmartwychwstania – 20.04.2014
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych radości i pokoju świąt Wielkanocnych życzymy dziś dla parafian i gości.
2.    Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy troszczyli się o oprawę liturgii Wielkiego Tygodnia i uczestniczyli w adoracji: księżom, siostrom zakonnym, lektorom, ministrantom, Bielankom, zespołom chóralnym z p. Robertem, organistą i p. Leszkiem, Kościelnej Służbie Porządkowej, wspólnotom i grupom modlitewnym za udział w nocnej adoracji. Szczególne podziękowanie kierujemy do lektorów i ministrantów, a szczególnie do p. Darka i x. Piotra za przygotowanie Grobu Pańskiego.
Dziękujemy za ofiary na kwiaty p. Wiktorowiczom, Augustyniakom i wszystkim ofiarodawcom, a p. Bożenie za przystrojenie kościoła i Grobu Pańskiego.
3.    Jutro Msze Św. jak w niedzielę. Taca na KUL.
4.    Miejska i szkolna Biblioteka zapraszają przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z Zielonki do udziału w konkursie plastycznym „Najbardziej w Zielonce lubię…”. Czas trwania konkursu 4 kwietnia – 20 maja br. Technika pracy dowolna. Format A3 lub A4. Patronat honorowy Burmistrza Miasta Zielonka. Czekają atrakcyjne nagrody. Prace należy składać w Bibliotece Miejskiej lub SP nr 2.
5.    Za tydzień święto Miłosierdzia Bożego, które rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Taca na potrzeby Caritas naszej diecezji.
W dniu kanonizacji błogosławionych Papieży Jana XXIII i Jana Pawła II w naszym kościele odbędzie się na dużym ekranie transmisja Mszy kanonizacyjnej. Zapraszamy do wspólnego oglądania transmisji na żywo z Watykanu w niedzielę 27 kwietnia o godz. 10.00. Bezpośrednio po transmisji zostanie odprawiona Msza Św. Zapraszają Burmistrz Miasta, ks. dziekan Mieczysław Stefaniuk, Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce p. Robert Smoderek.
W następną niedzielę Msze Św. o 7.00, 8.45, 12.00, 13.00 i 18.00. Od 15.00 do 16.00 Godzina Miłosierdzia. Msza trydencka o 16.00.
6.    Wyjazd autokarem na kanonizację po Mszy Św. o 6.30 w piątek.
7.    W sobotę o 16.00 spotkanie rodziców grupy komunijnej.
8.    Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.