Ogłoszenia: 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim 05.01.2014

1. Dziś po Mszy Św. o 10.00 adoracja Najśw. Sakramentu i procesja. O 11.30 zebranie Kościelnej Służby Porządkowej.
2. Jutro 6.I uroczystość Objawienia Pańskiego z obrzędem poświęcenia kadzidła i kredy. Drzwi domów znaczymy literami K+M+B na znak, że przyjęliśmy Wcielonego Syna Bożego. Taca na misje. Jutro na wzór innych miast uczestniczymy w pochodzie Trzech Króli. Spotkamy się na pl. Jana Pawła II o 11.15. Wyraźmy radość z odzyskania tego święta. Po Mszy Św. rozesłanie kolędników misyjnych, którzy zapukają do nas w godz. 15 – 18. Przyjmijmy ich serdecznie. Ofiarami wspomagami dzieci z Konga.
3. Siostry Dominikanki zapraszają w dzisiejszą niedzielę na Jasełka,
przedstawiane przez dzieci z Koła Teatralnego oraz na koncert organowy w
wykonaniu organisty muzykologa Tomasza Kalisza. Wydarzenia te odbędą się
w kaplicy przy ul. Sienkiewicza 49 o godz. 17.00.
4. Spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej w środę 8 stycznia o 18.00.
5. W piątek 10 stycznia w auli JPII opłatek diecezjalny Kościelnej Służby Porządkowej i Msza o 18.00 w intencji pierwszego Proboszcza Ks. Bolesława Jagiełłowicza.
6. W następną niedzielę o godz. 14.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z III klas gimnazjum.
7. We wtorek 7 stycznia będziemy kontynuować wizytę duszpasterską: ul. Dąbrowskiego bloki 1, 3, 5.
Środa 8.I: ul. Przemysłowa 4 i 4a
Czwartek 9.I: ul. Dąbrowskiego blok 7 i ul. Pogodna
Piątek 10.I: ul. Dziennikarska, Słowackiego, Mostowa.
Sobota 11.I (od 10.00): ul. Poniatowskiego, Wąska, Południowa.

Poniedziałek 13.I: ul. Wschodnia, Północna, Zielone Łąki
Wtorek 14.I: ul. Żabia bloki 2,4,5
Środa 15.I: ul. Ossowska, Korczaka, Turowska
Czwartek 16.I: ul. Literacka, Niecała, Łukasińskiego i Długosza.

Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Droga, Różaniec, Źródło.