Ogłoszenia: 4 Niedziela Adwentu – 22.12.2013
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś zbiórka na samochód dla placówki misyjnej w Zambii, gdzie wśród dzieci ulicy pracuje nasza parafianka Dorota Olędzka.
O 14.00 spotkanie rodziców i dzieci klas II
O 15.00 wigilia dla samotnych w klasztorze SS. Dominikanek.
Dziś będzie odprawiona Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio o godz. 18.00. Po Mszy św. uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach.
2. We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia. Msze o 6.30, 7.00 i 7.30. Zachęcamy do pielęgnowania zwyczajów wigilijnych (post, rozpoczęcie wieczerzy modlitwą, łamanie się opłatkiem, śpiew kolęd) i do uczestnictwa w Pasterce o godz. 24.00. Pasterkę poprzedzi śpiew kolęd w wykonaniu Chóru im. Józefa Gromali.
3. W Uroczystość Bożego Narodzenia Msze Św. o 8.45, 10.00, 11.30, 13.00 (15.30) i 18.00. Taca z Pasterki jest przeznaczona na wsparcie Kościelnego Funduszu Obrony Życia (m.in. Ośrodka Adopcyjnego i Domu Samotnej Matki).
4. Dziś można w kiosku zaopatrzyć się w świece wigilijne.
5. W czwartek Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Msze Św. jak w niedzielę. Taca na budowę nowych świątyń w diecezji.
6. W piątek św. Jana Ewangelisty – błogosławimy wino.
7. W sobotę Święto Świętych Młodzianków – błogosławimy dzieci.
8. Za tydzień Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa – błogosławimy małżonków. Podczas każdej Mszy ponowienie przysięgi małżeńskiej.
9. Dziękujemy za choinki, które ufundowali nasi parafianie… (?)
10. Dziękujemy za szopkę dla zwierząt: Andrzej Bogucki, Bartosz Domagała, Adam Wolf i Andrzej Koczkodaj. Dziękujemy za wsparcie finansowe szopki Nadleśnictwu Drewnica i Urzędowi Miasta. Dziękujemy za kwiaty państwu Wiktorowiczom, Augustyniakom i wszystkim ofiarodawcom.
11. Osoby, których pan organista nie zastał w domach, mogą przyjść po opłatek bezpośrednio na chór lub do zakrystii.
12. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.