Ogłoszenia 2 Niedziela Adwentu – 8.12.2013

1. Dziś taca na seminarium i zbiórka na pomoc Kościołowi na wschodzie. O 11.00 zebranie członków Żywego Różańca w auli JPII. O 14.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Od 12.00 do 13.00 Godzina łaski.
2. Harcerze z hufca ZHP Zielonka organizują sprzedaż kartek świątecznych. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na zakup prezentów dla dzieci z najbiedniejszych rodzin naszego miasta.
3. Kupując świecę wigilijną Caritas w naszym kiosku wspierasz akcję wakacyjnych wyjazdów dzieci z rodzin niezamożnych.
4. W tym tygodniu kończy się czas składania żywności dla Polaków na Ukrainie. Za te dary dziękują organizatorzy zbiórki – harcerze ZHR.
5. Jutro o 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Po Mszy zebranie Koła Przyjaciół Radia Maryja w domu katechetycznym.
6. W piątek 13.XII dzień modlitwy za ofiary stanu wojennego.
7. W sobotę 14.XII Ruch Światło-Życie zaprasza na Mszę Św. o godz. 18.00, podczas której będziemy dziękować za 25 lat istnienia Oazy w naszej parafii.
8. Zapraszamy do uczestnictwa w roratach.
9. Już za tydzień rekolekcje adwentowe. Nauki na wszystkich Mszach Św. wygłosi x. Grzegorz Mioduchowski, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Nadmie. Rekolekcje zakończą się w środę 18 grudnia.
10. Szpital Powiatowy w Wołominie zapraszają na BIAŁĄ SOBOTĘ poświęconą profilaktyce chorób nowotworowych dnia 14.XII w godz. 9.00 – 13.00. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
11. W następną niedzielę po Mszy Św. o 13.00 w auli JPII spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.
12. Miejskie Gimnazjum w Zielonce zaprasza na koncert świąteczny dnia 15.XII o 18.00 w Sali widowiskowej OKiS w Zielonce.
13. W niedzielę 22.XII organizujemy wigilię dla osób samotnych. Prosimy o zgłaszanie zainteresowanych w zakrystii lub kancelarii.
14. Uczestników pielgrzymki na kanonizację bł. Jana Pawła II prosimy o potwierdzenie wyjazdu.
15. Wizyta duszpasterska (16.00):
Poniedziałek 9.XII: ul. Długa 18 bloki 6, 7, 8, 9, 10 i 11
Wtorek 10.XII: ul. Długa 18 bloki 12, 13, 14 oraz ul. Baśniowa
Środa 11.XII: ul Powstańców i bloki Powstańców 23 i Baśniowa 4
Czwartek 12.XII: ul. Powstańców 4, Krzywa, Krótka
Piątek 13.XII: ul. Podleśna, Prosta, Wesoła, Szczęśliwa
Sobota 14.XII (od 10.00): ul. Górna, Wspólna, Nadrzeczna, Syreny, Westerplatte, Traugutta, Reja, Bema, Kościuszki, Sowińskiego, Sobieskiego i Chodkiewicza

Czwartek 19.XII: ul. Lipowa, Rzeczna, Dębowa, Konopnickiej
Piątek 20.XII: ul. Wolności oraz blok stojący przy tej ulicy (?)