Rekolekcje adwentowe w internecie: WILKI DWA

Dla tych, którzy w zabieganiu mają problem ze znalezieniem czasu na rekolekcje w parafii, zapraszamy na rekolekcje adwentowe w internecie pod nazwą WILKI DWA. Poprowadzą je dominikanin o. Adam Szostak oraz muzyk Robert Friedrich, twórca Arki Noego, a ostatnio zaangażowany w zespół Luxtorpeda.

Możemy na różne sposoby przygotowywać się do świąt, pamiątki Narodzin Zbawiciela. Robić zapasy, kupować mąkę na pierogi, szukać najlepszej choinki, ale możemy też przygotować się duchowo – dlatego chcemy Was zaprosić na rekolekcje „WILKI DWA” – żeby ten zły wilk nie zniszczył całkowicie naszego życia.

Prowadzący proszą również o wsparcie i przekazanie zaproszenia znajomym. Pomyślcie zwłaszcza o tych, którzy z różnych powodów nie wezmą udziału w rekolekcjach adwentowych w swoich parafiach lub duszpasterstwach.