Ogłoszenia Nd Chrystusa Króla – 24.11.2013
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – święto patronalne Akcji Katolickiej. Po Mszy o 10.00 Akt intronizacji Chrystusa Króla i błogosławieństwo Najśw. Sakramentem. Dziś zbiórka na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi na Filipinach. Po Mszy o 13.00 spotkanie rodziców i dzieci klas II.
2. Również dziś o godz: 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Po Mszy św. uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach.
3. Dziś o 16.00 w dolnym kościele film pt. „Ognioodporny”.
4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Torunia w dniu 30 listopada.
5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Po Mszy o 10.00 adoracja i procesja z Najśw. Sakramentem. O 11.30 spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej.
6. W tym tygodniu organista razem z żoną kontynuują roznoszenie opłatków po drugiej stronie torów w kierunku Kobylaka, a następnie osiedle Przemysłowa, Wolności i przyległe ulice. Zebrane ofiary w 2/3 przeznaczone są na ogrzewanie Kościoła, a 1/3 dla pana organisty.
7. Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, Różaniec.
8. Od jutra rozpoczynamy wizytę duszpasterską od 16.00. Podczas trwania kolędy kancelaria będzie czynna tylko od 8.00 do 10.00. SPOWIEDŻ PRZED WIECZORNĄ MSZĄ OD 17.30.

Jutro 25.XI. ul. Krasickiego, Piastowska, Gromali.
Wtorek 26.XI. ul. Jagiellońska, Prusa, Pogonowskiego, Jagiełłowicza, Inżynierska.
Środa 27.XI. ul. Kwiatowa, Cicha, Zaułek, Różana, Ogrodowa, Polna.
Czwartek 28.XI. ul. Wiejska, Wiosenna, Przesmyk, Drewnicka, Zachodnia.
Piątek 29.XI. ul. Mazowiecka, Graniczna, Piłsudskiego.
Sobota 30.XI. (od 10.00) ul. Marecka, Mała.

Poniedziałek 2.XII. ul. Pustelnicka, Kujawska, Letniskowa, Czereśniowa, Ceglana.
Wtorek 3.XII. ul. Mazurska, Pomorska, Radiowa, Kaszubska.
Środa 4.XII. ul. Warmińska, Obrońców Warszawy, Zagłoby, Gdyńska, Zaciszna, Saperów.

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej jak co roku organizuje „Akcję Paczka”. Polega ona na pomocy Polakom mieszkającym na kresach wschodnich. Szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia potrzebują oni wsparcia – materialnego, ale nie tylko. Przygotowane paczki będą również symbolem tego, że pamiętamy o rodakach żyjących poza granicami naszego kraju. Do niedzieli 8 grudnia, w bocznej nawie będzie stała oznakowana skrzynia. Prosimy o przynoszenie artykułów spożywczych z długim terminem ważności, takich jak puszki z owocami, czekolady, ciastka, zupy w proszku, kostki rosołowe, ryż, kasza, mąka, cukier czy herbata. Wraz z darami będzie można również przekazać świąteczną kartkę z życzeniami, którą dołączymy do paczki, jeśli podacie Państwo swój adres – jest szansa nawiązania kontaktu z ludźmi, którym pomogliście.