Ogłoszenia 33 niedziela zwykła – 17.11.2013
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś zbiórka na seminarium i stypendia dla kleryków. Gościmy s. Dorotę Kowalewską ze Zgromadzenia Matki Dobrego Pasterza. O 12.30 konferencja dla rodziców i chrzestnych w Domu św. Józefa.
2. Jutro wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, która jest patronką Ruchu Czystych Serc i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Polecajmy polską młodzież ich patronce.
3. W piątek 22.XI wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Wyrażamy wdzięczność naszym organistom, chórzystom, członkom scholi. Zachęcamy do stworzenia scholi dziecięcej.
4. We wtorek druga rocznica święceń Ks. Biskupa Marka Solarczyka. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
5. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto patronalne Akcji Katolickiej. Zakończenie Roku Wiary. Po Mszy Św. o 10.00 spotkanie uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej (?). O 16.00 w dolnym kościele projekcja filmu „Ognioodporny”.
6. W tym tygodniu organista wraz z żoną będą roznosić opłatki na osiedlu Baśniowa, Nauczycielska i przyległych ulicach, a następnie po drugiej stronie torów w kierunku ul. Wyszyńskiego i Kobylaka. Zebrane ofiary w 2/3 przeznaczone są na ogrzewanie Kościoła, a 1/3 dla pana organisty.
7. Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, Różaniec.
8. Po Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata rozpoczynamy wizyty duszpasterskie wg porządku ustalonego w ciągu ostatnich lat.
9. Kościół Domowy zaprasza wszystkie małżeństwa na warsztaty „Walcz o czystość swoich dzieci” nt. jak rozmawiać z dziećmi o miłości i wychowaniu seksualnym w rodzinie. Odbędą się 21, 22 i 23.XI (czwartek, piątek, sobota) w godz. 18.00 do 20.00 w salach przy katedrze św. Floriana w Warszawie.