Ogłoszenia 32 niedziela zwykła – 10.11.2013
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś w II niedzielę listopada przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem zbiórka. Organizacja „Pomoc Kościołowi w potrzebie” chce uwrażliwić Polaków na problem wolności religijnej jako jednego z podstawowych praw człowieka.
2. Dziś kazania głosi ks. Jerzy Danecki. Taca na budowę kościoła w Wólce Mińskiej. O 11.00 zebranie czcicieli Różańca Św.
3. Jutro, 11 listopada, przypada rocznica odzyskania niepodległości. Uroczysta Msza Św. w int. Ojczyzny o godz. 18.00. Mszę poprzedzi Apel poległych, a po Mszy uroczyste odśpiewanie Roty, pokaz sztucznych ogni oraz film „11 Listopada” o 20.30 w Gimnazjum.
4. W poniedziałek z racji Święta Niepodległości Msze Św. o godz. 7.00, 8.45, 10.00 i 18.00.
5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w poniedziałek na Mszę Św. w intencji Ojca Św., naszej Ojczyzny, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych. Po Mszy odbędzie się spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.
6. Koło zaprasza również do Torunia na uroczystości 22 rocznicy powstania Radia Maryja w sobotę 30 listopada. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
7. W tym tygodniu organista wraz z żoną będą roznosić opłatki na osiedlu Długa, Dąbrowskiego, Żabia i przyległych ulicach. Zebrane ofiary w 2/3 przeznaczone są na ogrzewanie Kościoła, a 1/3 dla pana organisty.
8. Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, Różaniec.