Film ”October Baby”
Wszystkie Ogłoszenia

Życie jest piękne. 19 – letnia Hannah zawsze była outsiderem.

Zawsze czuła się inna i mimo wielkich ambicji oraz ogromnego talentu aktorskiego w głębi duszy żywiła przeświadczenie, że nigdy nie powinna przyjść na świat. Z powodu nasilających się problemów zdrowotnych (fizycznych oraz psychicznych) rodzice decydują się wyznać jej straszliwą prawdę. Dziewczyna doznaje szoku. Nie dość, że została adoptowana, to jeszcze urodziła się w wyniku źle przeprowadzonej aborcji.

Rozżalona Hannah postanawia udać się w podróż do Nowego Orleanu miejsca swoich narodzin, aby odszukać swoją biologiczną matkę…

Ten film to przepięknie zrealizowane studium siły Chrystusowego wybaczenia,

które jako jedyne potrafi uczynić człowieka wolnym.

Zapraszamy na projekcję filmu do dolnego kościoła w niedzielę 27 października o godz. 16.00