23 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Dziś taca na utrzymanie Seminarium. Przed kościołem zbiórka na książki i przybory szkolne dla dzieci z rodzin niezamożnych.

2.    Jutro o 18.00 Msza Św. w intencji Ojca Św. i naszej Ojczyzny, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych, naszej parafii, członków Koła oraz osób wspomagających Radio Maryja swoją modlitwą i ofiarą. Po Mszy spotkanie formacyjne w Domu katechetycznym.

3.    Od dziś do 14 września trwa w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Program na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii.

4.    W czwartek o 18.00 Msza Św. z modlitwą o uwolnienie od cierpień fizycznych i duchowych. Jest to również Msza św. rozpoczynająca nowy rok formacyjny Służby Liturgicznej. Zapraszamy lektorów, ministrantów, kandydatów oraz bielanki.

5.    W piątek 13 września Różaniec Fatimski po Mszy wieczornej.

6.    W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Św. O 10.00 w kaplicy ss. Dominikanek Msza Św. dziękczynna za łaski jubileuszu 80-lecia istnienia zgromadzenia. O 12.00 Msza Św. na zakończenie Jerycha Różańcowego

7.    W najbliższą niedzielę Dzień Środków Społecznego Przekazu. Kazanie wygłosi Ks. Bp Leon Dubrawski z Kamieńca na Ukrainie. Zbiórka przed kościołem na potrzeby seminarium w Kamieńcu.
Również w następną niedzielę o 12.30 w Domu św. Józefa konferencja przed chrztem, a po Mszy o godz. 13.00 w auli Jana Pawła II spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.

8.    W poniedziałek 16 września o 20.00 w Domu św. Józefa rozpoczną się nauki przedmałżeńskie.