21 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Dziś o 11.00 w Domu św. Józefa spotkanie uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej.
2.    O godz. 11.30 podziękujemy ks. Tomaszowi Połomskiemu za 6 lat gorliwej pracy w naszej parafii. Ks. Tomasz od 1 września będzie pracował w par. MB Częstochowskiej w Józefowie k/Otwocka.
3.    Uroczystości odpustowe rozpoczniemy dziś od Mszy Św. o godz. 18.00 i koncertu zespołu New Life’m (niu lajf mjuzik) o godz. 19.00. Zapraszamy na wspólne dziękczynienie za łaski w Roku Wiary, do wspólnego śpiewania i modlitwy z bardzo popularnym chrześcijańskim zespołem. Koncert zakończy Apel Jasnogórski i zasłonięcie obrazu MB Częstochowskiej.
4.    Jutro Uroczystość patronalna naszej parafii. Msze o 7.00, 8.45, 10.00, 11.30. O godz. 18.00 uroczysta suma z odnowieniem Ślubów Jasnogórskich i procesją. Mszy Św. będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. Bp Senior Kazimierz Romaniuk. Zapraszamy służbę liturgiczną dziewcząt i chłopców, Kościelną służbę porządkową i dzieci w strojach komunijnych.
5.    We wtorek wspomnienie liturgiczne św. Moniki. W środę św. Augustyna. W czwartek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela i adoracja Najświętszego Sakramentu.
6.    W sobotę 31 sierpnia wspominamy rocznicę zalegalizowania Solidarności. Obchodzimy ogólnopolski dzień Solidarności.
7.    W niedzielę 1 września 74 rocznica wybuchu II wojny światowej. O 10.00 nabożeństwo dziękczynne za plony. Przynieśmy w darze owoce pracy na działkach i ogrodach, w piekarniach i sklepach zaopatrujących w żywność. Po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja. O 11.30 Mszę Św. z błogosławieństwem prymicyjnym odprawi nowy wikariusz, neoprezbiter, ks. Piotr Protaś.
8.    W poniedziałek 2 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. O godz. 8.00 zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę Św. o błogosławieństwo Boże na wspólny trud.
9.    W kiosku można zgłaszać się na pielgrzymkę do Loretto w dniu 8 września (II-ga niedziela). Abp Henryk Hoser poświęci plac pod budowę nowej świątyni Sanktuarium MB Loretańskiej.
10.    Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło oraz Ecclesia.
11.    Zebranie Kościelnej służby porządkowej 1 września o 11.30.
12.    Od 8 do 14 września w naszym kościele będzie Jerycho Różańcowe w intencji naszej Ojczyzny i Narodu, aby uwierzył Ewangelii i wyrzekł się nowych idoli i bożków, a słuchał Chrystusa i Matki Bożej, która jest Królową Polski.