20 niedziala zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Dziś katecheza dla rodziców i chrzestnych o 12.30. Msza Św. wieczorna o 19.00. Od następnej niedzieli o 18.00.
2.    Burmistrz Miasta Zielonka, Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia MB Częstochowskiej zapraszają na koncert fortepianowy muzyki polskiej wieńczący obchody 93 rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wystąpi Julia SINGALEWICZ-SOBCZAK, laureatka wielu festiwali i nagród. Występowała w Polsce, Niemczech, na Ukrainie i Litwie. Koncert odbędzie się dzisiaj w naszym kościele o godz. 20.00.
3.    W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Bernarda.
W środę św. Piusa X, papieża.
W czwartek NMP Królowej.
W sobotę święto św. Bartłomieja, Apostoła.
4.    W piątek 9 rocznica śmierci Ks. Piotra Koczkodaja, kapelana ss. Dominikanek.
5.    W sobotę o 5.00 rano wyjazd pielgrzymki do Częstochowy. Zbiórka przed kościołem o 4.45.
6.    Zapraszamy na koncert zespołu New Life’m w niedzielę 25 sierpnia br. o godz. 19.00 w naszym kościele, w Roku Wiary, w przededniu odpustu parafialnego. To pełen radości, wspólnego śpiewania i modlitwy koncert popularnego chrześcijańskiego zespołu. Koncert poprzedzi Msza Św. wieczorna o godz. 18.00, a zakończy Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
7.    Również w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej po Mszy o godz. 10.00.
8.    Doroczny odpust parafialny będzie w poniedziałek 26 sierpnia w Uroczystość MB Częstochowskiej. Msze Św. o 7.00, 8.45, 10.00 i 11.30. Główna Msza Św. odpustowa będzie o 18.00 z udziałem Ks. Bpa Kazimierza Romaniuka i księży dekanalnych. Przed Mszą Św. Różaniec, a po Mszy procesja z Najśw. Sakramentem.
9.    Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.
10.    Dziękczynna Msza Św. za tegoroczne plony będzie w łączności z Jasną Górą 1 września o godz. 10.00.