19 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Dziś zbiórka Caritas na pomoc w zakupie podręczników dla rodzin niezamożnych. O 11.00 spotkanie czcicieli Różańca Św.
O 19.00 Msza Św. wieczorna.
2.    W środę (14.VIII) wspominamy św. Maksymiliana Marię Kolbego, patrona trudnych czasów. Pamiętajmy o modlitwie za pomordowanych w obozach niemieckich, łagrach sowieckich i więzieniach w czasach PRL.
3.    W czwartek (15.VIII) przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W tym dniu obchodzimy też święto Wojska Polskiego. Msze Św. w naszym kościele o 7.00, 8.45, 10.00, 11.30 i 19.00. Dokładny program obchodów Bitwy „Cudu nad Wisłą” znajdziemy w tygodniku „Idziemy”.
Msza Św. w Ossowie o 11.00, a w Radzyminie o 17.00. W tym dniu poświęcamy wianki z owoców i ziół.
4.    Trwa peregrynacja figury MB Loretańskiej w naszym dekanacie. Dziś modli się parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach. Jutro o 19.00 Matka Boża przybędzie do parafii NMP Matki Kościoła w Markach, we wtorek do parafii św. Izydora, a w czwartek do parafii w Markach Pustelniku. W sobotę o 16.00 pożegnanie i przewiezienie do dekanatu Tarchomin. Początek nawiedzenia o 19.00.
5.    Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość Polaków.
6.    Jutro o 18.00 Msza Św. w intencji Radia Maryja oraz członków Koła i osób wspierających Radio modlitwą i ofiarą. Po Mszy Św. spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.
7.    Apel Komendy Powiatowej Policji w Wołominie: Bądź czujny, nie wpuszczaj do domu obcych, uważaj na fałszywych krewnych. Na tablicy ogłoszeń są przykłady osób, które dały się nabrać na wnuczka, Cyganki sprzedającej dywany i innym oszustom. Warto być czujnym i w porę powiadomić policję.
8.    W Roku Wiary został wydany Katechizm wydanie multimedialne na 2 płytach DVD. Prosty, zwięzły wykład wiary. Może być idealnym narzędziem misyjnym i ewangelizacyjnym. Katechizm można nabyć dziś przed kościołem. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na organizację koncertu uwielbienia, jaki odbędzie się w naszej parafii 25 sierpnia.