16 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1.    W poniedziałek – wspomnienie św. Marii Magdaleny.
We wtorek – Święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.
W środę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
W czwartek – Święto św. Jakuba Apostoła. Dzień modlitw za wszystkich podróżujących.
W piątek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi panny. Dzień modlitw i wdzięczności rodzicom i dziadkom.

2.    W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.    W Diecezji Warszawsko – Praskiej ma miejsce Peregrynacja Figury Matki Bożej Loretańskiej. Odbywa się ona w ramach Uroczystych Stacji Roku Wiary, podczas których wypraszamy za przyczyną Matki Najświętszej potrzebne łaski na drogi naszej wiary, dla naszych rodzin, parafii, dekanatów, zgromadzeń zakonnych i całej diecezji. W naszej parafii Peregrynacja rozpocznie się od 3 sierpnia Mszą św. o 18.30 a zakończy 5 sierpnia Mszą o 16.00, następnie Figurę przeniesiemy procesjonalnie do par. św. Jerzego. Szczegółowy program Nawiedzenia, (Peregrynacji), podany będzie na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Zwracamy się do wszystkich parafian i grup parafialnych z prośbą o pobożne i aktywne uczestnictwo w tych Uroczystościach według podanego programu. Pomocą w przygotowaniu będzie odprawiana od piątku po Mszach św. Nowenna do Matki Bożej Loretańskiej.

4.    Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło.