11 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów przed sezonem urlopowym. Ofiary tradycyjnie przeznaczamy na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.
O 15.30 Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Po Mszy św. uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach.
Codziennie po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe.
Również dziś zbiórka na KUL i na stypendia kleryckie.

2.    Jutro wspomnienie św. Alberta Chmielewskiego patrona dzieła miłosierdzia.

3.    We wtorek 18 czerwca o 20.00 Zebranie Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy.

4.    W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Ks. Marcin spowiada od 9.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.

5.    W piątek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. O 7.00 Msza św. w intencji ks. Alojzego Dłużniewskiego, solenizanta.

6.    W sobotę wspomnienie Świętych męczenników Jana Fishera, biskupa oraz św. Tomasza Morea. Msza św. w intencji ks. Tomasza Połomskiego solenizanta o 7.30.

7.    W sobotę Pielgrzymka na Jasna Górę Ruchu Czystych Serc i Czytelników „Miłujcie się”.

8.    W przyszłą niedzielę odbędzie siię już organizowany przez Fundację Follereau i Komisję Episkopatu do spraw Misji XI Festiwal Misyjny „Bóg mnie kocha” z udziałem misjonarzy i niepełnosprawnych dzieci. Po Mszy św.  o godz. 13.00 na Placu Jana Pawła II wystąpią między innymi: góralski Zespół Zbyrcok, Międzynarodowy Chór Afrykański z katedry w Evry oraz znany zespół „Raz dwa trzy”. Jak co roku przez cały dzień czynne będą stoiska misyjne oraz harcerska kawiarnia ze słynną zupą z krokodyla. Przez cały dzień przed kościołem i na Placu Jana Pawła II będą zbierane pieniądze na misje. Zachęcamy do udziału w tym dorocznym święcie misjonarzy i ich dobroczyńców. Zachęcamy do udziału w tym niecodziennym spotkaniu wypełnionym modlitwą i dobrą rodzinną zabawą.
W tym dniu obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
Natomiast o 11.30 Mszę św. Prymicyjną odprawi ks. Piotr Połomski brat ks. Tomasza.
Po Mszy o 11.30 spotkaniu bielanek kończące rok formacyjny

9.    WAŻNA INFORMACJA DLA PACJENTÓW PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKOWO – RODZINNEJ CARITAS  DIECEZJI  WARSZAWSKO-PRASKIEJ w ZIELONCE  przy ulicy MARECKIEJ 7.
Z dniem 31.08.2013r. zostaje rozwiązana umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia, z powyższym informujemy PACJENTÓW zadeklarowanych do naszej placówki, o konieczności przeniesienia deklaracji wyboru Pielęgniarki Środowiskowo Rodzinnej do wybranej przez Państwa przychodni. Wszelkie informacje mogą Państwo uzyskać w Stacji Opieki Caritas, przy ul Mareckiej 7, czynnej od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 18.00   Tel.  (22) 771-90-68, 508 606 710
Za utrudnienia przepraszamy,
Z poważaniem  Dyrekcja  i  Personel  Medyczny   Stacji  Opieki  Caritas.
Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

10.    Na prośbę poszkodowanych parafian ogłaszamy, że grasują po Zielonce złodzieje, którzy pod pozorem sprawdzania instalacji gazowej okradają domy. Należy takich wylegitymować i zgłosić na policję. Ostrzegajmy jedni drugich przed złodziejami.

11.    Zaginął kot biało-szary, pręgowany – przyjaciel Marcina, chłopca z porażeniem mózgowym. Prosimy o wiadomość. Chłopiec bardzo tęskni.

Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło.