10 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Dziś zbiórka na cele charytatywne.
O 11.00 spotkanie czcicieli Różańca świętego.
O 14.00 spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na obóz wakacyjny – Tygrysy.
O 15.00 Msza św. dla chorych. Prosimy o pomoc w przywiezieniu chorych do kościoła.
Codziennie po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe.

2.    Jutro o 18.00 Msza św. i spotkanie Przyjaciół Radia Maryja.

3.    W tym tygodniu przypadają wspomnienia polskich męczenników, którzy zginęli z rąk hitlerowców; Bł. Antoniego Nowowiejskiego, Biskupa i Towarzyszy – męczenników (12.06) oraz Bł. Michała Kozala, Biskupa i męczennika (14.06).

4.    W czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i Doktora kościoła. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O 18.00 Msza św. połączona z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez ks. Marcina, egzorcystę.
Również w czwartek w Drohiczynie 50-lecie kapłaństwa Biskupa Antoniego Dydycza. Pamiętajmy o modlitwie w jego intencji.

5.    W sobotę wyjazd Pielgrzymki do Częstochowy o 5.00.
O 11.00 w Niepokalanowie Msza św. w intencji śp. Filipa Adwenta, Posła do Parlamentu Europejskiego, który często występował na arenie międzynarodowej w obronie polskiej racji stanu i zginął w bardzo dziwnych okolicznościach.
W sobotę spotkanie młodzieży w Ostrówku.

6.    Za tydzień 16 czerwca po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiary tradycyjnie przeznaczamy na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.
Również za tydzień zbiórka na KUL i na stypendia kleryckie.
O 15.30 Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Po Mszy św. uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach.

7.    Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce w październiku 2013r obchodzi swoje 50-lecie. Na stronie internetowej szkoły ruszyła elektroniczna rejestracja absolwentów zainteresowanych udziałem  w imprezie. Ponadto absolwenci posiadający pamiątkowe zdjęcia, ciekawe wspomnienia i historie z życia szkoły proszeni są o podsyłanie ich na adres e-mail dostępny również na stronie szkoły bądź  kontakt z sekretariatem. Zespół Szkół serdecznie zaprasza!

8.    Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło i nowy numer Ecclesii.