9 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Dziś obchodzimy Dzień Dziękczynienia – duchowe Votum Wdzięczności za niepodległość i wolność. Okazja do podziękowania tym, od których otrzymujemy dobro.
Dziś na Mszy św. o 10.00 i 11.30 I-sza rocznica Komunii św. O 10.00 z racji I-szej niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce serdecznie zaprasza na festyn rodzinny z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, pod hasłem „Ahoj przygodo” od 12.00 do 20.00 w Sali Widowiskowej i Hali Sportowej przy ul. Łukasińskiego 1/3. Przygotowano szereg atrakcji dla najmłodszych.
Dziś od 17.00 do 18.00 Ogólnoświatowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe i procesja.
O 21.00 Apel Jasnogórski i Msza św. za wstawiennictwem Bł. Jana Pawła II.
Przed kościołem zbiórka na dokończenie budowy Świątyni Bożej Opatrzności w Warszawie.

2.    Ks. Proboszcz serdecznie dziękuje za modlitwę i wszelkie dowody życzliwości z okazji 50-tej rocznicy kapłaństwa. Szczególne podziękowanie kieruje do księży wikariuszy za zorganizowanie Jubileuszowego spotkania i wszystkim wspólnotom, które ich wspomagali. Dziękuję wszystkim, którzy ofiarowali ciasta oraz P. Agnieszce Gmitrzuk, Państwu Nowakowskim, Kobusom, Pietrzakom, Świerżewskim, Jurzykom, P. Robertowi Krasuskiemu, Harcerzom, Straży Pożarnej
w Zielonce, Robertowi Smoderkowi z zespołem muzycznym.

3.    W Oktawie Bożego Ciała zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe połączone z procesją codziennie po Mszy św. wieczornej.

4.    W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.00 Godzina Święta w intencji powołań kapłańskich. O 18.00 Msza św. kończąca Oktawę Bożego Ciała i poświęcenie wianków i  ziół. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania.

5.    W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów.

6.    W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Całą wspólnotę parafialną zapraszamy na Mszę św. o 18.00, podczas której młodzież naszej parafii otrzyma z rąk ks. Biskupa Marka Solarczyka Sakrament Bierzmowania.

7.    W przyszłą niedzielę zbiórka na cele charytatywne.
O 15.00 Msza św. dla chorych.
O 11.00 zebranie członków Żywego Różańca.

8.    Za dwa tygodnie 16 czerwca poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Ofiary tradycyjnie przeznaczamy na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.

9.    Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło i nowy numer Ecclesii.
Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego są jeszcze obrazki jubileuszowe. Jest również Księga Jubileuszowa ks. Proboszcza, do której można się jeszcze wpisywać.