Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
Wszystkie Ogłoszenia

1.    Dziś zbiórka na cele charytatywne w naszej parafii.
Na Mszach św. o 10.00 i 13.00 Uroczystość I-szej Komunii św.
O 12.30 spotkanie czcicieli Różańca św.
17.15 – Nabożeństwo Majowe z procesją.
Dziś Biblioteka parafialna zaprasza od 10.00 do 14.00 na majowy kiermasz książki. Pieniądze z ofiar – symboliczne złotówki – zostaną przekazane na dofinansowanie letniego wypoczynku dzieci organizowanego przez parafię.

1.    Jutro wspomnienie NMP Fatimskiej – rocznica pierwszego Objawienia.
Zachęcamy do odprawiania pięciu pierwszych sobót miesiąca jako wynagrodzenie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Matka Boża prosi o spowiedź i Komunię św. wynagradzającą, cząstkę różańca i towarzyszenie jej przez 15 minut w rozważaniu 15-tu tajemnic różańca z intencji zadośćuczynienia.
W tym dniu przypada kolejna rocznica zamachu na Bł. Jana Pawła II.
Jutro o 18.00 Msza św. w intencji Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

2.    Dzieci komunijne z rodzicami i rodzeństwem zapraszamy na Msze św. codziennie w tzw. „Białym Tygodniu” oraz na nabożeństwa majowe.

3.    Nowenna do Ducha św. o 7.30 i 18.00.

4.    W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź od 9.00 do 11.00. Ks. Marcin spowiada tylko przed południem.
W tym dniu przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.

5.    W piątek 17 maja o 16.30 i 19.15 nabożeństwo Pokutne i spowiedź dla dzieci klas II ze Szkoły nr 2, dla rodziców, chrzestnych i rodzeństwa.

6.    Dziękujemy za ofiary na tacę dziś i w następną niedzielę przeznaczone na pokrycie kosztów budowy nowych konfesjonałów. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za ofiary na ten cel. Rodzicom, którzy przeżywają uroczystość I-szej Komunii swoich dzieci przesyłamy serdeczne życzenia i błogosławieństwo. Dołóżmy starań, aby z tej uroczystości wyeliminować wszystko co jest jej niegodne. Nie może to być dzień picia alkoholu, wystawnych przyjęć i bogatych prezentów. Miejmy odwagę przeciwstawić się złym zwyczajom.

7.    Wyjazd na Pielgrzymkę z ks. Tomaszem w sobotę 18 maja o 4.00.

8.    Za tydzień w niedzielę o 15.30 Msza św. za wstawiennictwem św. O. Pio.

9.    Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, Droga.