5 niedziela wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

mił

1.    Dziś o 13.00 odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych dla dzieci kl. II.
O 15.30 Ewangelizacja na Pl. Jana Pawła II. Modlitwy, świadectwa, katecheza.
Po każdej Mszy św. harcerze zbierają pieniądze do puszek na rzecz 3 dzieci zmarłej nauczycielki z naszej parafii – Sylwii Ernstzen.

2.    Jutro obchodzimy dzień pamięci o męczeństwie duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.

3.    W środę 1 maja wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika – dzień modlitwy w intencji bezrobotnych. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe, w niedziele i Święta o 17.15 a w tygodniu po Mszy św. wieczornej.

4.    W czwartek 2 maja o 18.00 Msza św. w intencji zmarłego ks. Prałata Zygmunta Abramskiego. O 21.00 Apel Jasnogórski i Msza św. za przyczyną Błogosławionego Jana Pawła II.
W najbliższy czwartek ks. Marcin spowiada tylko przed południem.

5.    W piątek 3 maja obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Dzień Modlitwy za Ojczyznę i rodaków przebywających za granicą na emigracji. Msze św. o 7.00, 8.45, 10.00, 11.30, 13.00, 15.30, 18.00 i 21.00 połączona z adoracją nocną. Nabożeństwo Majowe w tym dniu o 17.15. Msza św. w intencji Ojczyzny o 10.00. Przemarsz z orkiestrą do parku przy ul. Kolejowej. Uroczysty apel, a przy dobrej pogodzie majówka w parku.

6.    W sobotę nabożeństwo i Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o 6.30 i 7.30. Różaniec Fatimski o 8.00. W tym dniu odwiedzimy chorych z komunią św. Jest też możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

7.    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
O 11.30 zebranie Kościelnej Służby Porządkowej.
O 17.15 Nabożeństwo Majowe z procesją.

8.    Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Caritas diecezji warszawsko-praskiej, składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w akcję Bezpieczna Przystań. Udało się zebrać kwotę 21150 zł, (dwadzieścia jeden tysięcy sto pięćdziesiąt) która zostanie przekazana na rzecz Domu Samotnej Matki w Zielonce. Za okazane serce Bóg zapłać.

9. Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, Różaniec.