4 niedziela wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś niedziela seminaryjna, rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne. Zbiórka na stypendium kleryckie. Taca na potrzeby Seminarium.

O 15.30 Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio.

Również o 15.30 Ewangelizacja na Pl. Jana Pawła II. Modlitwy, świadectwa, katecheza. Zapraszamy rodziców z dziećmi.

O 19.00 Prof. Wiesław Wysocki z UKSW wygłosi wykład o Powstaniu Styczniowym i roli polskiego duchowieństwa w tym narodowym zrywie.

2. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.

3. W środę św. Jerzego. W parafii św. Jerzego o 18.00 Uroczystość Odpustowa.

4. W czwartek św. Marka Ewangelisty. W modlitwie polecamy wszystkich solenizantów i jubilatów.

5. Zgodnie z apelem obrońców życia przypominamy, że 27 kwietnia przypada Narodowy Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka. To zachęta do modlitwy o miłosierdzie Boże dla całego narodu w rocznicę uchwalenia w 1956r. ustawy dopuszczającej aborcji.

6. Zapraszamy na multimedialne warsztaty dla małżeństw; „Nawigacja w  rodzinie”, które odbędą się 27 kwietnia (w sobotę)  o 16.00 w Domu św. Józefa.  Osią warsztatów jest film zrealizowany z udziałem znanych autorytetów z różnych dziedzin życia rodzinnego. Uczestnicy warsztatów pracują na podstawie wyświetlanych konferencji oraz posługują się indywidualnym arkuszem ćwiczeń. Jest to świetna możliwość przyjrzenia się sobie i swojej rodzinie. Zapewniamy  na miejscu opiekę do dzieci. Zapisy na stronie www.domswietegojozefa.pl

7. Przypominamy o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i komunii.

8. Za tydzień o 13.00 Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych dla dzieci kl. II.

9. Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło.