3 niedziela wielkanocna
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś w Zielonce Akcja Charytatywna – „Bezpieczna Przystań”. O 10.00 Msza św.w intencji przedsięwzięcia a od 12.00 do 22.00 na terenie Ośrodka Kultury i Sportu zobaczymy liczne występy, koncerty, pokazy oraz atrakcyjną aukcję. Wolontariusze zbierać będą ofiary do puszek również przed kościołem. Szczegółowy program na plakatach i stronach internetowych.

Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Niech Księga Pisma św. będzie na miejscu centralnym w każdej rodzinie. Niech codziennie ojciec lub matka odczyta głośno fragment Ewangelii.O 11.00 spotkanie Kółek Różańcowych.

O 15.30 – Ewangelizacja na Pl. Jana Pawła II. Modlitwy, świadectwa, katecheza. Zapraszamy rodziców z dziećmi.

2. Za tydzień Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Kazania wygłosi ks. Rektor Seminarium w Tarchominie. Gościć będziemy kleryków naszego Seminarium.

O 15.30 Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio.

O 19.00 Prof. Wiesław Wysocki z UKSW wygłosi wykład o Powstaniu Styczniowym i roli polskiego duchowieństwa w tym narodowym zrywie.

3. Zgłoszeni na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej muszą potwierdzić wyjazd do 15 kwietnia włącznie. Po tym terminie będziemy przyjmować z listy rezerwowej.

4. Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, Różaniec.