2. niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś zbiórka na Seminarium i Stypendia kleryckie.
O 12.30 konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
Dziś po Mszy św. wieczornej w naszym kościele odbędzie się Koncert Kolęd polskich i międzynarodowych. Wystąpią; Małgorzata Kubala, sopran, Wojciech Bardowski – baryton z towarzyszeniem trio instrumentalnego pod dyrekcją Adama Sychowskiego. W programie kolędy łacińskie, polskie, niemieckie, ukraińskie, francuskie, włoskie i angielskie. Serdecznie zapraszamy.


Dziś po każdej Mszy św. pod chórem można złożyć podpis pod żądaniem przyznania przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji należnego miejsca na multipleksie TV cyfrowej, w celu umożliwienia nadawania Programu przez TV Trwam. Konieczny jest PESEL.
2. We wtorek 17 stycznia Dzień Judaizmu w Polsce. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Myślą przewodnią są słowa; „Przemienieni przez zwycięstwo Jezusa Chrystusa”.
3. W sobotę obchodzimy Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka.
4. Wizytę duszpasterską będziemy kontynuować po feriach. Plan kolędy znajdziemy na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie parafialnej.
5. Ks. Marcin nie będzie przyjmował w poradni przez najbliższe dwa poniedziałki tj. 16 i 23 stycznia.
6. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.