XXI Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

XXI niedziela zwykła – 21 sierpnia 2022

  1. Zbliża się czas parafialnego odpustu w piątek, w Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, Patronki naszej parafii. Msze Święte w tym dniu o 7.00; 10.00 i 18.00. Po Mszy wieczornej będzie agapa na świeżym powietrzu. Mszy będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Jacek Kołbuk. Nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej jest odmawiana po Mszy wieczornej. Z racji uroczystości post w tym dniu nie obowiązuje.
  2. Spotkanie organizacyjne przygotowujące do Odpustu w poniedziałek 22 sierpnia o 19.00 w Auli. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.
  3. Liturgia Pokutna przed odpustem będzie we czwartek o 19.15
  4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dziś /niedziela/ o 12.45 w Auli.
  5. Wymiana tajemnic Różańca Rodziców za tydzień 28.08. po Mszy o 11.30.
  6. W niedzielę za tydzień na gliniankach w Zielonce będzie Ewangelizacja. Od godziny 15.30 będą świadectwa i śpiewy uwielbienia. Wspierajmy swoją modlitwą dzieło głoszenia Ewangelii.
  7. Zapraszamy do parafialnego sklepiku po nowe książki. Ks. Prof. Chrostowskiego o kobietach w Biblii,  Ks. Jana Królikowskiego o Duchu Świętym w naszej historii oraz o życiu i wierze Św. Maksymiliana Kolbego.
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Adam Urbański, z par. tut i Katarzyna Urbańska z d. Maryniuk, z par. Dobrego Pasterza w Warszawie, oboje w związku cywilnym. Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.