XIX Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                                      XIX niedziela zwykła – 8 sierpnia 2021

 1. W niedzielę za tydzień Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W naszej diecezji czcimy Maryję wniebowziętą jako Matkę Bożą Zwycięską wspominając wydarzenia z 1920 roku. Poświęcenie ziół i kwiatów na każdej Mszy św.
 2. Fatimska procesja Różańcowa w piątek 13 sierpnia po Mszy wieczornej.
 3. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dziś o 12.45 w auli św. Jana Pawła II.
 4. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na parafialną caritas.
 5. Za tydzień bielanki wraz z rodzicami zapraszają do parafialnej kawiarenki do ogrodu za kościołem po mszach o 10.00 i 11.30
 6. Miasto Zielonka od kilku lat czyni starania, aby przy naszym cmentarzu był duży parking na przedłużeniu ul. Długiej przy ul. Ceglanej. Zachęcamy do podpisania petycji w tej sprawie, aby nasze plany mogły być zrealizowane w niedalekiej przyszłości. Tekst petycji na tablicy ogłoszeń. Podpisy zbieramy przed kościołem oraz przy wejściu bocznym.
 7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorje w dniach 13 – 20. 09 Koszt 600 zł i 230 euro. Zapisy z wpłatą złotówek oraz program pielgrzymki w zakrystii.
 8. W wakacje Msze Św: w dni powszednie o 7.00 i 18.00. W niedziele nie będzie Mszy Św. o 13.00. Msza Św. zbiorowa o 11.30. Msza Św. wieczorna o 19.00. Spowiedź w tygodniu przed Mszą.
 9. Kancelaria do odwołania będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu. W sobotę bez zmian.
 10. Mieczysław Stefaniuk zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 25 sierpnia. Wyjazd o 5.00 Zapisy u sióstr Dominikanek.
 11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Janusz Trojanowski, kaw. z par. Św. Bartłomieja w Rybnie i  Joanna Marta Jemielita, panna z par. tut. Zap. II

Adam Kominek, kaw. z par. Św. Jana Chrzciciela i św. Wojciecha w Poświętnem i Magdalena Ewelina Grabowska, panna z par. tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.