XI Niedziela Zwykła

13 czerwca 2021 – XI niedziela zwykła

1. Dziś 13 czerwca – dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe i procesja z figurą Matki Bożej o 17.15
  2. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci we wtorek po wieczornej Mszy Św.
  3. Akcja katolicka organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 19 czerwca. Szczegóły i zapisy w sklepiku parafialnym.
  4. Fundacja Rodakom na Kresach w Zielonce oraz Łomiankach zachęca do pomocy dla Polaków z Wileńszczyzny. Tym razem pomoc kierowana jest do gminy Dziewieniszki, powiat Soleczniki na Litwie. Potrzebne są używane, w dobrym stanie: pralki wirnikowe Frania, Światowit (brak bieżącej wody w domach), lodówko – zamrażarki, farby, tapety oraz Pismo Święte z dużym drukiem. Kontakt do p. Roberta z Fundacji znajduje się na ulotkach dostępnych w zakrystii.
  5. Katecheza chrzcielna obowiązkowa dla rodziców i kandydatów na chrzestnych za tydzień w niedzielę o 12.45 w auli w domu parafialnym.
  6. Parafialny dzień chorego będzie w niedzielę 27 czerwca o godzinie 16.00
  7. Kancelaria do odwołania będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko po południu. W sobotę bez zmian. Ks. Proboszcz będzie nieobecny na dyżurze przez dwa kolejne wtorki.
  8. Przypominamy o zakładaniu godnego/przyzwoitego ubrania, gdy ktoś wybiera się do kościoła (długie spodnie, spódnice, sukienki, zakryte ramiona). Kościół to miejsce święte i mamy je traktować z szacunkiem.

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Kamil Załoga, kaw. z par. tut i Karolina Sikorska, panna z par. Św. Józefa w Wołominie Zap. II

Krzysztof Chodkowski, kaw. z par. Św. Mateusza Apostoła w Warszawie i Amanda Malinowska, panna z par. tut.. Zap. II

Marcin Durajczyk, kaw. i Karolina Stefaniak, panna, oboje z par. tut. Zap. II

Michał Borczon, kaw. z par. tut. i Beata Techmańska, panna z par. Św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce, zap. II

Marcin Kalicki, kawaler z parafii tut. i Joanna Pochroń, panna z par. św. Jana Chrzciciela w Józefowie, zap. I

Radosław Tybuś, kawaler z par. tutejszej i Monika Myszkowska, panna z par. tutejszej, zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.