Ogłoszenia XXXI Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

31 Niedziela Zwykła– 5 listopada 2017

1.Dziś zbiórka ofiar na Radio Maryja. Za tydzień zbiórka ofiar na parafialną Caritas.

2.Od wtorku P. organista P. Robert z małżonką Agnieszką będą roznosili poświęcone opłatki, do których będą dołączone życzenia świąteczne od wszystkich księży posługujących w naszej parafii oraz list od ks. Proboszcza informujący o ważnych wydarzeniach mijającego roku oraz o sprawach bieżących parafii. W tym tygodniu opłatki będą roznoszone w domach przy ul.: Piastowskiej,Jagiellońskiej,Inżynierskiej,Wiejskiej,Mazurskiej,Warmińskiej,Mareckiej i przyległych. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni. Część tych ofiar otrzymuje Pan Organista w ramach wynagrodzenia.

3.We czwartek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne o 18.00

4.W sobotę Święto Niepodległości. Msze św. o 7.00, 8.45 i 10.00 oraz o 18.00 w intencji naszej Ojczyzny.

5.W sobotę są również imieniny Ks. Marcina. Msza w jego intencji będzie o 8.45.

6.Przy wyjściu z kościoła są listy na których możemy złożyć swój podpis z adresem i numerem pesel pod obywatelskim projektem ustawy o zakazie aborcji względem dzieci nienarodzonych, które są chore lub podejrzewa się u nich choroby. Im większa liczba podpisów, tym większa szansa by wreszcie zatrzymać przelewanie niewinnej krwi bezbronnych dzieci.

7.Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na specjalne katechezy w niedzielne wieczory o godz. 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II. Dla Rodziców młodzieży – Jak towarzyszyć dziecku w przygotowaniu do Bierzmowania. Dziś katecheza p.t. – „Co to znaczy otworzyć się na działanie Ducha Świętego” oraz 12.11 – „ Rola Ducha Świętego w modlitwie”; dla rodziców dzieci – Na czym polega przekazywanie wiary w rodzinie.19.11- „Obraz Boga” i 26.11 –„Budowanie relacji z Bogiem” Zajęcia poprowadzą dorośli uczestnicy ruchów odnowy Kościoła, absolwenci kursu teologii dla świeckich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy.