Ogloszenia 8 Nd zwykla – 26.02 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia
  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary na malowanie naszej świątyni i prosimy o następne, ponieważ jeszcze mamy do zapłacenia kilkadziesiąt tysięcy zł. Dziękujemy również za piątkową  pomoc w sprzątaniu kościoła.
  2. W tym tygodniu we środę rozpoczynamy Wielki Post obrzędem posypania głów popiołem uzyskanym ze spalonych palm z ubiegłorocznej niedzieli palmowej. Msze św. we środę popielcową: 6.30, 7.30,9.00, 16.30, 18.00 i 20.00                         W tym dniu obowiązuje post ścisły. Zachęcamy, aby to umartwienie i modlitwę ofiarować, zgodnie z prośbą Ks. Arcybiskupa Henryka Hosera, w intencji przebłagalnej za bluźnierstwa dokonane w Teatrze Powszechnym. Taca w Popielec będzie przeznaczona na kwiaty do dekoracji naszej świątyni na Wielki Czwartek, Piątek i Zmartwychwstanie Pańskie.
  3. Pierwszy czwartek miesiąca. Msza o powołania kapłańskie i zakonne o 18.00.
  4. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź na Mszach porannych oraz po południu od 16.30. Drogi krzyżowe: o 17.15 dla dzieci, bezpośrednio po Mszy dla wszystkich oraz o 19.30 dla młodzieży.  O 21.00 Msza rozpoczynająca nocne czuwanie. Od 23.00 do 24.00 skrutacja Pisma Świętego. Serdecznie zapraszamy. Warto wziąć coś do pisania. Odwiedziny chorych jak dotychczas.
  5. Pierwsza sobota. Po mszy o 7.30 cicha modlitwa przed Najświętszym Sakramentem i różaniec. Jest to kolejny miesiąc nowenny przed przyjęciem kopii obrazu Jasnogórskiego w naszej diecezji. W tym dniu kapłani naszej diecezji gromadzą się o godz. 10.00 w konkatedrze Matki Bożej Zwycięskiej na modlitwie pokutnej. W związku z tym kancelaria w najbliższą sobotę będzie czynna do godz. 9.30. Odwiedziny chorych bez zmian. Wieczorem o 18.00 Msza o błogosławieństwo dla ks. Proboszcza z okazji imienin.
  6. Pierwsza niedziela. Po Mszy o 10.00 krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Potem będzie spotkanie braci z Totus Tuus. Serdecznie zapraszamy. W tym dniu będzie zbiórka ofiar na Radio Maryja. Gorzkie Żale o 17.15
  7. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych rozpoczną się w niedzielę 5 marca. Poprowadzi je Ks. Robert Wielądek – Misjonarz miłosierdzia. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży będą pod koniec marca.
  8. Katecheza przedmałżeńska rozpocznie się  w naszej parafii jutro o godz. 20.00 w domu św. Józefa. Jest to tydzień później niż początkowo planowany termin.
  9. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania ze szkół średnich będzie dziś o 14.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
  10. Bardzo prosimy o kontakt z rodziną, która zamówiła intencję mszalną na wtorek 7 marca na godz. 18.00.