27 niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś kazania głosi ks. proboszcz Jerzy Danecki. Taca na budowę kościoła w Wólce Mińskiej. Przed kościołem zbiórka na pomoc krwawiącej Syrii. Po Mszy Św. o 10.00 adoracja i procesja. O 11.30 zebranie Kościelnej Służby Porządkowej.
2. Również dziś w Sali Widowiskowej OKiS o godz. 18.30 z okazji 69 rocznicy upadku Powstania Warszawskiego odbędzie się spotkanie z uczestnikami walk powstańczych: panią Hanną Szczepanowską i panem Eugeniuszem Tyrajskim. W programie wiersze i pieśni walczącej Warszawy w wykonaniu uczniów SP nr 1.
3. Jutro wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.
4. Zapraszamy na Różaniec o 8.00 i 17.15.
5. W czwartek 10 października o 18.00 Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie od cierpień fizycznych i duchowych.
6. 15 października będzie obchodzony Dzień dziecka utraconego. W związku z tym w następną niedzielę o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencji przedwcześnie zmarłych dzieci i ich osieroconych rodziców. Po Mszy modlitwę w ich intencji poprowadzi x. Marcin.
7. Adoracja Najśw. Sakramentu Bielanek w II czwartek miesiąca o 16.30.
8. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.

Ks. Marcin nieobecny od 12 do 14 października.