1 niedziela. Wielkiego Postu
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś o 12.30 w Domu św. Józefa konferencja dla rodziców i chrzestnych.

O 15.30 Msza św. za wstawiennictwem św. O. Pio.

17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją.

2. Jutro i w czwartek o 19.30 kolejne katechezy wg Drogi Neokatechumenalnej. Zapraszamy w Okresie Wielkiego Postu o 5.30 na Jutrznię z Czytaniami i 15-to minutową ciszą modlitewną. W bocznej nawie naszego Kościoła jest wystawa poświęcona Drodze Neokatechumenalnej w 40-lecie powstania.

3. Jutro po Mszy św. o 18.00 kolejny dzień Nowenny do Maryi z Guadelupe w intencji matek oczekujących dziecka.

O 20.00 Konferencja przedślubna.

4. Rozpoczęliśmy II-gi etap wymiany instalacji elektrycznej. Prace będą polegały na wymianie instalacji w kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z pracami malarskimi oraz na przystosowaniu instalacji do pracy z agregatem prądotwórczym w przypadku braku zasilania z sieci zewnętrznej. Planowany czas prac do 3 tygodni.

5. Rekolekcje wielkopostne odbędą się od 17 do 20 marca.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 13.00 poświęcenie książeczek i zebranie dla rodziców i dzieci kl. II. Po Mszy św. Zbiórka na potrzeby Dzieła Pomocy Misjom.

7. Akcja Katolicka pragnie w Roku Wiary zorganizować Pielgrzymkę do Rzymu w pierwszej połowie października. Są już zapisy.

Jest również organizowana Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku i do Czerwińska 22 lutego, wyjazd ok. 6.30. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

8. W piątek Droga Krzyżowa o 17.30, 18.30 i 19.30.

9. Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce serdecznie zaprasza na dzień otwarty z jednoczesnym naborem na Uniwersytetu Trzeciego Wieku 19 lutego o 11.00 (wtorek) oraz na wykład rozpoczynający nowy semestr 20 lutego o 11.00 (środa). Tytuł wykładu; „Bez tej miłości trudno żyć, czyli o stosunkach do małej ojczyzny”, dr Joanny Załęczny.

10. Komendant Komisariatu Policji w Zielonce oraz Burmistrz Miasta Zielonka zapraszają wszystkich na debatę społeczna poświęconą poprawie bezpieczeństwa na terenie miasta Zielonka. Debata odbędzie się w budynku Miejskiego Gimnazjum 20 lutego o 17.00.

11. Z prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Źródło, Droga.