2. niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś po Mszy św. o 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
O 11.15 zebranie Kościelnej Służby Porządkowej.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczna o 17.15.
O 19.00 w kościele kolejna katecheza dla dorosłych i starszej młodzieży. Katechezy te odbywają się również w czwartki o 19.30.
W Sali Widowiskowej Gimnazjum o 19.00 odbędzie się pokaz filmu Redaktor Joanny Lichockiej „Przebudzenie”. Po projekcji spotkanie z bohaterami filmu.
Dziś taca na budowę kościoła w Wólce Mińskiej. Przed kościołem zbiórka na pomoc misjom. Pieniądze te zostaną przeznaczone na realizację projektów ewangelizacyjnych i humanitarnych w krajach misyjnych.
2. Jutro o 16.30 spotkanie Grupy Charytatywnej Caritas.
O 18.30 Zebranie Akcji Katolickiej.
O 20.00 w Domu św. Józefa kolejna nauka dla narzeczonych.
3. Wspólnoty Neokatechumenalne zapraszają od poniedziałku do piątku do wspólnego śpiewu Jutrzni z czytaniami i 15-to minutową cichą modlitwą. Jutrznia rozpoczyna się o 5.30.
4. Na stolikach w kościele znajdziemy ulotki Caritas z prośbą o przekazanie 1% podatku na pomoc ubogim i dzieciom objętym troską tej instytucji pozarządowej.
5. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O 18.00 Msza św. połączona z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez ks. Marcina – egzorcystę.
6. Za tydzień 11 marca rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je O. Jan Wróblewski, Przełożony Prowincji Warszawskiej Ojców Werbistów. Nauki na wszystkich Mszach św.
Za tydzień o 11.00 w Auli Jana Pawła II spotkanie czcicieli Różańca św.
Również o 11.00 w Domu św. Józefa spotkanie zainteresowanych pielgrzymką do Turcji w drugiej połowie września.
7. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło i Ecclesia.