6. niedziela zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

1. Dziś o 11.00 w Auli Jana Pawła II zebranie czcicieli Różańca. Zbiórka na cele charytatywne w naszej parafii.
2. Jutro Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. o 18.00 w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, naszej parafii, Radia Maryja, członków Koła oraz wszystkich dzieł powstałych przy Radiu Maryja. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.


3. We wtorek Święto Cyryla i Metodego, patronów Europy oraz św. Walentego, patrona chorych na epilepsję.
4. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Ks. Marcin z racji uczestnictwa w ogólnopolskim spotkaniu egzorcystów nie będzie obecny w poniedziałek i czwartek.
5. Wizyta duszpasterska od 16.00;
Poniedziałek 13.02 – Oś. Wolności bloki 23, 23a, 24,
Wtorek 14.02 – Oś. Wolności bloki 9, 11, 24a.
Środa 15.02 – ul. Kolejowa,
Czwartek 16.02 – ul Żwirki i Wigury oraz Oś. Wolności blok 5.
Rodziny, które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza mogą umówić termin wizyty duszpasterskiej w zakrystii lub w kancelarii.
6. Msza św. dla samotnych odprawiona będzie 18 lutego o 16.00.
7. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się już 20 lutego o 20.00.
8. Osoby zainteresowane pielgrzymką do Katynia i Smoleńska proszone są o zgłaszanie się po bliższe informacje do Ks. Tomasza.
Jest możliwość odpisania 1% na letni obóz dla dzieci i młodzieży Tygrysy, zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Ks. Tomasza.
9. W najbliższą niedzielę 19 lutego zbiórka na Seminarium i Stypendia kleryckie oraz na pomoc w zakupieniu protezy dla 19-to letniego chłopca, który stracił nogę w wypadku na kolei. Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio o godz. 15.30. Po Mszy św. uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach, następnie spotkanie modlitewne.
10. Nowy cykl katechez dla młodzieży i dorosłych według Drogi Neokatechumenalnej rozpocznie się w naszej parafii 26 lutego.
11. Z prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, Różaniec.